Przejdź do treści

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Kancelaria adwokacka Adwokat-Mokotów

Witam na stronie mojej kancelarii  „adwokat-bemowo„.  Prawem zajmuje się od 25 lat a kancelarię prowadzę od 15 lat. Specjalizujemy się w szeroko pojętym  prawie. 

Nasza kancelaria składa się z szeregu specjalistów zajmujących się różnymi działami prawa. Obsługujemy klientów indywidualnych ale też korporacje, spółki, banki, przedsiębiorców. W naszej kancelarii kierujemy się najlepszym etosem prawniczym, którego mottem jest „uczciwość”. Nie podejmujemy się spraw w których nie da się wygrać . Szanujemy czas i pieniądze naszych klientów. Nie każdy może być też naszym klientem. Jeśli twoje intencje nie są uczciwe, chcesz komuś zwyczajnie zaszkodzić, nie pomożemy ci. 

Wiemy jak dziś trudno prowadzić prowadzić działalność czy po prostu być spokojnym obywatelem. Z każdej strony czają się różnego rodzaju pułapki. Jeśli stałeś się ofiarą urzędnika, funkcjonariusza służ porządkowych, nie uczciwego banku, popadłeś w długi w wyniku nie odpowiedzialnej polityki rządu, możesz zwrócić się do nas.  

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego, telefonicznego lub mejlowego. Odpowiemy ci czy możemy ci pomóc. Jeśli sprawa jest lub nie do wygrania możemy podpowiedzieć jak załagodzić jej konsekwencją.